Polscy kibice nie mogą narzekać na ograniczony dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych. Telewizja sportowa w naszym kraju stoi na naprawdę wysokim poziomie. Niemała jest w tym zasługa Polsatu Sport – kanału, który już od ponad dwudziestu lat stara się przybliżać swoim widzom zarówno bardziej, jak i mniej popularne dyscypliny sportowe. Czy Polsat Sport można zatem oglądać za darmo, czy też cieszenie się sportem na najwyższym poziomie jest zarezerwowane dla tych osób, które zdecydują się na wykupienie dostępu do stacji?racing photo

Jak znaleźć Polsat Sport?

Osoby liczące na darmowy kanał Polsat Sport sprawdzają zwykle możliwości, jakie otwiera przed nimi telewizja naziemna. Ich sukces można jednak określić w najlepszym wypadku jako połowiczny. W ramach telewizji naziemnej można liczyć przede wszystkim na dostęp do kanału Polsat Sport News – siostrzanej telewizji płatnego Polsatu Sport. Kanał ten ma charakter informacyjny, znaleźć można tu jednak również ciekawe programy publicystyczne. Widzowie mogą oglądać także retransmisję tych wydarzeń sportowych, które były wcześniej emitowane właśnie na Polsacie Sport, a także sporą liczbę relacji na żywo. Jeśli jednak chcą być naprawdę na bieżąco z tym, co w sporcie piszczy, powinni zainteresować się wykupieniem dostępu do Polsatu Sport. Na szczęście, nie jest to trudne.

Polsat Sport to kanał znany i lubiany, ma go więc w swojej ofercie niemal każda firma odpowiadająca za dystrybucję sygnału telewizyjnego. Na kibiców czeka więc telewizja satelitarna Cyfrowy Polsat, duże sieci kablowe takie jak Netia, Toya i UPC, a także mniejsi dostawcy o zasięgu lokalnym. Polsat Sport jest też emitowany w ramach platformy Polsat Box Go zapewniającej dostęp do tego kanału w wysokiej jakości wszędzie tam, gdzie jest też zagwarantowany dostęp do Internetu.

Co oglądać na Polsacie Sport?

Nie trzeba być wcale zadeklarowanym kibicem sportowym, aby wiedzieć, że sportem królującym na Polsacie Sport jest piłka nożna. Każdy znajdzie tu zresztą rozgrywki dla siebie, bo o uwagę widzów zabiega nie tylko Liga Mistrzów UEFA, ale również mecze międzypaństwowe, liczne ligi zagraniczne, Fortuna 1. Liga w Polsce i Puchar Polski. Nietrudno się jednak domyślić, że na stronie polsatsport.pl można znaleźć informacje także na temat wielu innych dyscyplin. Miejsce zajmowane na symbolicznym tronie przez piłkę nożną jest niemożliwe do zainteresowania, Polsat Sport poleca jednak także szereg innych transmisji. Na antenie gości zarówno sport indywidualny, jak i sporty zespołowe. Zadowoleni powinni być więc kibice siatkówki i koszykówki, piłki nożnej w jej plażowym wydaniu, sztuk walki, boksu zawodowego oraz sportów zimowych. Te ostatnie zajmują coraz więcej miejsca w ramówce i przyczyniają się do tego, że Polsatem Sport zaczynają się interesować również kibice, którzy do tej pory wiązali się z innymi kanałami o tematyce sportowej.

Give a Comment