„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to film fabularny, który na początku 2019 roku pojawił się w polskich kinach i szybko zdobył serca wielu tysięcy widzów. Produkcja ta jest trzecią już częścią serii „Kogel Mogel” – poprzednia ukazała się 30 lat temu. Reżyserem filmu jest Kordian Piwowarski, a za stworzenie scenariusza była odpowiedzialna Ilona Łepkowska.

„Kogel Mogel 3” to film opowiadający o zabawnych perypetiach Katarzyny Solskiej, absolwentki pedagogiki, która pełni funkcję dyrektora miejscowej szkoły w Brzózkach. Mieszka na terenie tej urokliwej wsi wspólnie ze swoją matką. Kasia jest kobietą w średnim wieku po rozwodzie. W dalszym ciągu nie brakuje jej uroku osobistego, dlatego wzbudza zainteresowanie mężczyzn. Po 10 latach do Polski wraca jej syn Marcin Zawada, który przebywał ze swoim ojcem w Holandii. 

telewizor photo

Gdzie obejrzeć „Kogel Mogel 3” w internecie? 

Prawa do transmisji telewizyjnej filmu „Kogel Mogel 3” posiada stacja Canal+. Emisja odbywa się zarówno w tradycyjny sposób satelitarny, jak i online – w serwisie telewizji internetowej. Chcąc oglądać tę produkcję Kordiana Piwowarskiego w internecie, należy wyświetlić materiał na dowolnym urządzeniu obsługującym sieć. Nie trzeba używać w tym celu telewizora. Niezbędne jest posiadanie szybkiego oraz stabilnego łącza internetowego, aby film nie zacinał się i mógł być oglądany w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Transmisja odbywa się w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Przekaz jest zatem wyświetlany online w godzinie emisji filmu – zgodnie z ramówką telewizyjną. 

Istnieje również możliwość, aby obejrzeć w dowolnie wybranym czasie „Kogel Mogel 3”. Film ten należy w tym celu wypożyczyć za pośrednictwem platformy VOD (video na życzenie), takiej jak na przykład IPLA. Obraz nie jest wyświetlany w czasie rzeczywistym, dlatego nie trzeba dostosowywać się do ramówki telewizyjnej. Aby obejrzeć „Kogel Mogel 3”, należy wykupić jednorazowy kod dostępu. Jest on ważny przez określony czas – w zależności od wybranego serwisu VOD, może to być np. 12 godzin, 24 godziny lub 48 godzin. Płatności można dokonać na kilka sposobów – np. przelewem, kartą czy poprzez wysłanie wiadomości SMS. 

Kod należy wykorzystać na jednym wybranym urządzeniu, takim jak np. laptop, komputer, tablet, smartfon czy telewizor Smart TV. Powinien być to sprzęt obsługujący internet. Oglądanie filmu jest możliwe z poziomu przeglądarki lub za pomocą zainstalowanej aplikacji. Użytkownik może również zdecydować się na opłacanie miesięcznego abonamentu, dzięki czemu uzyskuje dostęp do pełnej bazy filmów i innych materiałów na danej platformie VOD. 

Czy oglądanie filmów w internecie jest legalne i bezpieczne? 

Jeżeli korzystamy ze znanych platform VOD, takich jak IPLA, wtedy możemy być pewni legalności takiego serwisu oraz wysokiej jakości udostępnianych materiałów. W przypadku natomiast korzystania z mniej popularnych serwisów narażamy się ryzyko, że będą one działały nielegalnie oraz udostępniały do pobrania złośliwe aplikacje. Może się również okazać, że po uregulowaniu zapłaty SMS-em nie otrzymamy kodu dostępu, lecz aktywujemy płatną subskrypcję.

Give a Comment