Jeśli szukasz najnowszych premier filmowych lub też ponadczasowej klasyki i chcesz mieć dostęp do dużej ilości pozycji, to PolsatBoxGo jest platformą stworzoną dla ciebie.

Jakie filmy obejrzymy na PolsatBoxGo?

Największą zaletą serwisu, który zastąpił 1 września 2021 roku, jest dostęp do olbrzymiej biblioteki filmów i seriali, jaki oferuje platforma. To dzięki niej możesz zobaczyć takie hity jak Nigdy Rzadko Czasami Zawsze. Bohaterka filmu Elizy Hittman, 17-letnia, chce zrobić coś pozornie zwyczajnego: przerwać niechcianą ciążę. Film Hittmana skupia się na tym, jak ten cel wymaga herkulesowego wysiłku, biorąc pod uwagę, że Autumn mieszka w Pensylwanii, stanie, który nie pozwala nieletnim na aborcję bez zgody rodziców. Tak więc nastolatka wybiera się w podróż ze swoją kuzynką Skylar (Talia Ryder), a Hittman dokumentuje każdy irytujący proceduralny szczegół podróży. Z kolei Tenet to najnowszy film Christophera Nolana. Bohater filmu (John David Washington) jest zaledwie o krok przed fabułą, która obejmuje niewidzialnych, podróżujących w czasie złoczyńców z przyszłości, którzy próbują zniszczyć naszą teraźniejszość, zabierając ludzi w przeszłość.

Bacurau to unikalny brazylijski „dziwny western” Klebera Mendonçy Filho i Juliano Dornellesa. Osadzony w „niedalekiej przyszłości” w wiejskim miasteczku, które nagle zostało wymazane z mapy, Bacurau jest czasami komiczny, czasami przerażający, bez ostrzeżenia przechodzi od krwawej akcji do slapstickowej komedii i dramatu społecznego. To jedna z najlepszych filmowych adaptacji gatunku nadchodzącego poczucia zagłady XXI wieku, skoncentrowana wizja apokalipsy, z której w jakiś sposób udaje się wydobyć nutę nadziei.

PolsatBoxGo – platforma inna niż wszystkie

PolsatBoxGo to serwis, którego w Polsce jeszcze nie było. Twórcy dokładnie przygotowali ofertę i dopasowali ją do oczekiwań współczesnego telewidza. Całość jest dostępna przez Internet w cyfrowej jakości. Oznacza to, że treści oglądać można na urządzeniach mobilnych takich jak tablet, laptop czy smartfon i to w jakości HD lub nawet 4K.

Projektując platformę Polsat Box Go, autorzy doskonale wiedzieli, że dzisiejsi odbiorcy chcą uciec od telewizji, którą można oglądać tylko w jednym miejscu, wpisanym do umowy abonenckiej. Zamiast tego chcą produktu, który jest elastyczny i w każdej chwili możemy z niego zrezygnować lub wręcz przeciwnie – skorzystać z usług czy dowolnie je zmienić.

Zmianie uległa też polityka cenowa. O ile pakiety telewizji kablowej to koszt minimum 60-80 złotych, to w Polsacie najtańszy pakiet kosztować będzie nas 25 złotych, a najdroższy z pełnym dostępem do bibliotek VOD – jedynie 60 złotych.

Give a Comment